Dejte svým blízkým šanci - i konec života mohou mít hezký...

Diskuzní téma:

Datum 20.06.2013
Vložil Zdeněk Pozler
Titulek Moje manželka je nevyléčitelně nemocná

pozlerovirodinacb@seznam.cz

Psáno 10.4.2013
I když se o ženu starám s láskou a co největší péči 24 denně bojím se okamžiku,kdy odborně i psychicky selžu a nebudu to zvládat.Odborné znalí a vzdělaný a obětavé setry,lékaři,kteří denně pracují s pacienty postižený
Rakovinou vědí jak při nemoci,bolesti a stavu odcházení dovedou pomoci nemocnému i rodinnému příslušníkovi.Obětavost a péče nikdy nemůže se rovnat z Nemocnicemi a.s.Jednak personál nemá čas na pacienty a jednak není k tomu veden a ochoten a.s.neúprosně počítá stále peníze.A na pacienty nemá čas.Pokud je nemoc nevylečitelná je nemocný pro ně přebytkem v nemocnici.A za tím si stojím.Právě proto pokládám zařízení a lidi v něm za velkou oporu.Ano jsou lidé,kteří mají pacienta doma až do konce.Ale já patřím mezi ty,kteří se bojí zda-li to zvládnou.Právě proto pomoc Hospicu je nezastupitelná i,když stát nemá až takový zájem, o tyto zařízení.Ale důstojně zemřít je právo v civilizovaném světě.U nás někdy se divím.
Přeji hezký den a hodně síly do poslání.

Zdeněk Pozler
České Budějovice

Kontakt

Magda Kümmelová

poradna@modrapomnenka.cz

Jihočeské centrum pomoci pro umírající, jejich blízké a pro pozůstalé
MODRÁ POMNĚNKA, z.s.
M. Horákové 1750
České Budějovice
370 05

+420 720 666 663

Vyhledávání